SSK Vlašim ve spolupráci s Domečkem Vlašim (http://www.mddmvlasim.cz/) vede střelecký kroužek. Ten slouží jako přípravka pro začínající střelce. Mají-li mládežníci zájem, mohou pokračovat dál pod vedením některého z vedoucích disciplín, nebo vlastního trenéra.

Tréninky pro začínající střelce probíhají v budově ZŠ v Březinské ulici, Vlašim a pro pokročilé střelce na střelnici Na Spravedlnosti.

Trenérem mládeže jsou Zdeněk Krejča a Jaroslav Kahoun.

 

 

Na Mistrovství ČR VzPu30 vleže opět cinkaly medaile.

Po loňském úspěchu kdy mladí střelci z SSK Vlašim Sára Strnadová, David Hejný a Matyáš Kahoun získali v kategorii VzPu 30 vleže do 12ti a 14ti let zlaté, stříbrné a bronzové medaile to opět na letošním Mistrovství ČR ze vzduchových zbraní zacinkalo. Mistrovství se vzhledem k věku již nemohl zúčastnit Matyáš Kahoun. Závodu se zúčastnila Sára Strnadová v kategorii do 12ti let a a David Hejný v kategorii do 14ti let. Sára si svým výborným výkonem vystřílela stříbrnou medaili s nástřelem 314,4 bodu. Navíc s krajským družstvem Stř.kraje se jí povedlo získat první místo a titul Mistr ČR pro rok 2019 v družstvech do 12ti let. Jejich družstvo zvítězilo s velkým náskokem 11,5 bodu.  David Hejný obsadil ve velké konkurenci střelců do 14ti let pěkné 26. místo s nástřelem 310,3 bodu. S družstvem Stř.kraje obsadili pěkné osmé místo. Oběma střelcům patří velká gratulace.