Zimní liga speciál 2019/2020 – finále

Dne 18. července 2020 v 9:00 hodin koná finále Zimní ligy 2019/2020. Finále bude stříleno na 100 terčů a je určeno pro 48 střelců.

Startovné: 1200 Kč (v ceně zahrnutý oběd)

Střelci, nechť hlásí svou účast smskou panu Jiřímu Prokopovi na číslo 737 201 238.

Seznam střelců, kteří se účastnili minimálně dvou kol a budou zařazení do slování o hlavní výhru:

  • Boháč Darius
  • Brothanek Václav
  • Hanke Jaroslav
  • Havel Jiří
  • Havlík Aleš
  • Havlík Štěpán
  • Hedvik Jaromír
  • Hejl František
  • Holejšovský Pavel
  • Hošek Petr
  • Houžvička Jan
  • Hruška Aleš
  • Huták Pavel
  • Jeleň Ivan
  • Kalík Miroslav
  • Kölbel František
  • Koubik Martin
  • Koubik Milan
  • Král Jaroslav
  • Krejčí Filip
  • Liška Luděk
  • Majer Tomáš
  • Malušek Jan
  • Maňáková Martina
  • Maryška Otakar
  • Matějů Filip
  • Medek Jiří
  • Mrázek Lubomír
  • Můčka Igor
  • Nečas Václav
  • Nevařil František
  • Pangrác Jan
  • Pangrácová Barbora
  • Paur Milan
  • Pěnkavová Nikola
  • Pipota Josef
  • Prokop Jiří
  • Rybín Milan
  • Smetana František
  • Smetana Martin
  • Staněk Jan
  • Steiger Zdeněk
  • Svoboda Milan
  • Svoboda Petr
  • Svobodová Michaela
  • Špoula Petr
  • Štícha Lubomír
  • Tošnar Jan
  • Vaňáč Václav
  • Vítek Zdeněk
  • Vranák Martin
  • Vyskočil Petr
  • Weiss Josef
  • Zamrzla Zdeněk
  • Zbořil Rudolf

Výsledky nultého kola (v PDF): ZDE

Výsledky první kola (v PDF): ZDE

Výsledky druhého kola (v PDF): ZDE

Výsledky třetího kola (v PDF): ZDE

Výsledky čtvrtého kola (v PDF): ZDE

Propozice ZDE

Přihlášení střelci na 5. kolo 18.07.2020 – střelnice Vlašim – finále

  1. Kopáček Radim
  2. Kopáček Pavel
  3. Prokop Jiří
  4. Štícha Lubomír
  5. Nevařil František
  6. Mrázek Lubomír
  7. Hošek Petr
  8. Huták Pavel
  9. Houžvička Jan
  10. Pankrác Jan
  11. Barbora Pankrácová
  12. Havlík Štěpán
  13. Havlík Aleš
  14. Liška Luděk
  15. Zdenek Rudolf
  16. Pipota Josef
  17. Tošnar Jan
  18. Smetana František
  19. Smetana Martin
  20. Koubík Milan
  21. Koubík Martin
  22. Svoboda Milan
  23. Brothánek Václav
  24. Zamrzla Zdeněk
  25. Machocda Richard
  26. Král Jaroslav
  27. Maryška Otakar
  28. Majer Tomáš
  29. Jagoš Miroslav
  30. Koch Jan
  31. Gondek Martin
  32. Vyskočil Petr
  33. Svoboda Petr
  34. Svobodová Michaela
  35. Staněk Jan
  36. Paur Milan
  37. Holejšovský Pavel
  38. Špoula Petr
  39. Pěnkavová Nikola
  40. Hedvik Jaromír
  41. Medek Jiří
  42. Jeleň Ivan
  43. Můčka Igor
  44. Matějů Filip
  45. Havel Jiří
  46. Hejl František
  47. Steiger Zdeněk
  48. Kölbel František